Galeria zdjęć

Cennik

Dlaczego nasze domki
wybierz jakość

 

Wychodząc naprzeciw coraz bardziej wymagającym turystom, którzy szukają niezależnego noclegu, komfortu i klimatu postanowiliśmy wybudować domki, które z pewnością spełnią te oczekiwania. Już na etapie projektowania dużą uwagę przywiązywaliśmy do szczegółów, dzięki którym udało się nam stworzyć klimat przytulności, wygody i ciepła wnętrz. To idelane miejsce wypoczynku zarówno dla rodzin z dziećmi jak i dla par chcących spędzić w Jaworkach romantyczne chwile.

Wiemy jak ważna dla rodziców jest infrastruktura, która zapewni ich dzieciom wspaniałą zabawę. Położony tuż obok domku plac zabaw, z huśtwakami, zjeżdżalnią, pochylnią, drabinką, piaskownicą i małym domkiem oraz duża łąka z pewnością sprawi, że na długie chwile Państwa dzieci będą bardzo zajęte, podczas gdy Państwo będą mogli spokojnei odpocząć.

Nasza oferta jest także skierowana dla par, które w pięknym otoczeniu chcą spędzić romantyczne, niczym niezakłócone chwile.  Degustacja wina przy palącym się ogniu w kominku czy wspólne śniadanie na tarasie przy akompaniamencie świerszczy  z pewnością uczynią Państwa pobyt niezapomniamym.

 

Wiemy, że najlepszą wizytówką domku będą opinie osób, które skorzystały już z naszych usług. Jeśli chcecie je Państwo poznać proszę kliknąć TUTAJ

 

 

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która pomoże Państwu podjąć decyzję o zamieszkaniu w naszych domkach.

Lux Domki

Domki z klimatem

Budując nasze domki położyliśmy duży nacisk na komfort i funkcjonalność, ale także na ekologię. Dlatego też zastosowaliśmy rozwiązania, które pomagają chronić środowisko m.in.

  • kolektory słoneczne do ogrzewania wody w słoneczne dni,
  • przydomową, biologiczną oczyszczalnię ścieków
  • segregację śmieci
  • oświetlenie led, które stanowi 90 % oświetlenia w domku i jego otoczenia, a które zużywa kilkakrotnie mniej energii elektrycznej od innych rozwiązań.

Powyższe rozwiązania sprawiły, że nasze domki zostały wyróżnione certyfikatem "Miejsce z Klimatem", który przyznawany jest obiektom, w których wykorzystuje odnawialne źródła energii i rozwiązania ekologiczne.

CertyfikatMiejsceZKlimatem_znaczek-minipx.jpg (2012-07-30 17:58:21)

Poleć znajomemu