Cennik

Galeria zdjęć

Atrakcje

Usytuowanie Jaworek w tak malowniczym miejscu, w otoczeniu tak wielu rezerwatów sprawiło, że często na pienińskich szlakach spotkać można całe rodziny, dla których wycieczki w tym rejonie gór nie są zbyt uciążliwe, a jednak niezwykle atrakcyjne.

Wszystko to sprawia, że wokół turystyki rozwinęła się bardzo bogata infrastruktura, zapewniająca turystom szeroki wachlarz atrakcji. W ciągu kilku lat powstały tutaj liczne trasy piesze, rowerowe, konne, rozbudowano sieć wyciągów.

Tym samym Małe Pieniny stały się niezwykle atrakcyjnym miejscem wypoczynku, relaksu i uprawiania sportów letnich i zimowych.

Nasze domki znajduja się dokładnie pomiędzy kilkoma rezerwatami : Rezerwatem Białej Wody, Rezerwatem Zaskalskie, Rezerwatem Wysokie Skałki, Rezerwatem Homole i Popradzkim Parkiem Krajobrazowym. Co to dla Państrwa oznacza? Że niezależnie od tego, w którą stronę się Państwo udadzą, zawsze trafią Państwo do jednego z w/w rezerwatów :).  Tylko od Państwa zależy czy będzie to zaledwe krótka wycieczka, czy całodzinny marsz.

 

Poleć znajomemu